Tecrübe


Şirketimiz, tarihi İpek Yolu üzerinde ünlü bir tekstil merkezi olmaktan, tarihte dünyaca ünlü kumaşlara ev sahipliği yapmak gibi çeşitli gerçeklerle tekstil endüstrisi tarihinde büyük bir öneme sahip olan Bursa şehrinde bulunmaktadır. Bu büyük şehrin endüstriyel araçlarını ve değerli fırsatlarını çeşitli projelerimiz ile yirmi yılı aşkın süredir tekstil endüstrisiyle ünlü bir diğer şehir olan Denizli'den gelen tecrübemizle birleştirdiğimizde; tekstil sektöründe her çeşit ürünü ustalıkla üretme gücüne sahibiz.


Hammadde


Ustaca üretilmiş bir ürünü oluşturmak için deneyim tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda gerçekten kaliteli hammadde kullanmak da çok önemlidir. Tecrübe ile sabit bilgimiz ile kaliteli hammaddenin bir araya getirilmesi sonucunda da gerçekten kaliteli bir ürüne dönüşeceği aşikardır. Ve biz de bunu yapıyoruz. Kaliteli hammaddeyi seçmek her zaman prensiplerimizden biri olmuştur. Bu sayede üretim tecrübemiz, gücümüz ve kapasitemizle de en iyisini yapmak için üretimde kaliteli hammaddeler kullanmaktayız.


Üretim


Bizler üretici olarak tekstil endüstrisindeki pek çok alanda sahip olduğumuz uzmanlıklarımız ve deneyimlerimizle, en iyi tekstil üretiminin geleneksel el işçiliği ve teknolojinin doğru şekilde bir araya getirilerek olabileceğine inandık. Hızlı ve güvenli bir şekilde en kaliteli tekstil ürünlerini üretme hedefimizle tüm üretim gücümüzü elimizde topladık. Şirketimizin üretim kapasitesi hiçbir zaman kaliteli üretim yapma niyetimiz ile çakışmamıtır. Makinelerimiz, teknolojimiz ve deneyimli kadromuzla; tüm ürünlerimizi kendimiz üretmekteyiz.


Profesyonellik


"Eğer yaptığın şeyin kare şeklinde olmasını istiyorsan, o halde köşelerini kesmemelisin." diye eski bir deyim vardır. Biz de tüm şirket yapımız ile tek bir yumruk olarak, global ticaret etiketini ve iş yapısı perspektifini kucaklıyoruz. Tıpkı bir makinenin dişlileri gibi, kuruluşumuzdaki her bir sistem ve departman sadece kendi uzmanlığına odaklanır. Üretimden yönetime, operasyonlarımızdan kontrol sürecine kadar her şeyi profesyonelce ölçer ve ele alırız. Sonuç olarak yaptığımız ve yarattığımız işte her zaman kalitemizi ve hızımızı arttırarak gelişmeye devam ederiz.

ÜRETİMİMİZ

Ürünlerimiz deneyimli bir şekilde ustaca üretilmektedir.